Glondajka

Proč pes nemůže chodit do schodů?

Máme přibližně starého 10 letého kříženého psa. Má občas stav, kdy je v křečích, klepe se, málokdy mu jde pena od huby. Prý nejspíš to mohou být epileptické záchvaty. Teď z ničeho nic nemůže chodit do schodů, ale dolů ze schodů to je v pohode. Nemá něco s klouby? Co s tím? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Žádný pes, který má delší tělo by neměl chodit do a ze schodů, trpí jeho páteř. Může to být i dysplazie, co já vim? S ostatním nehnu, nejsem veterinář, podle toho, jak píšeš „nejspíš to mohou být epileptické záchvaty“ jsi s veterinářem mluvila maximálně po telefonu, ale asi ani to ne. Tak mě napadá, proč vůbec maj lidi zvířata, když se o ně nestaraj, naco vám je pes, když na něj kašlete. Dokud byl zdravý, tak to bylo v pohodě, ale jak zestárnul, konec…ani na veterinu s ním nemůžete dojít.

Další odpovědi
Gami.Pet

Za nějakých 60 let zjistíte proč ten pes nemůže chodit do schodů ;)

ReHu

To ti ten pes nestojí ani za to, abys s ním jela k doktorovi?
Proč jste si ho pořizovali?
Jak tě vůbec může napadnout, že ti někdo zodpovědně poradí bez pořádnýho vyšetření?

OMG :'(