vivatisCZ

Proč pes když štěká na druhého tak běhá podél plotu?

Nevim jak to mají ostatní, ale můj pes když de někdo kolem tak začne štěkat a běží po celé zahradě a štěká na toho druhého psa.ten občas taky běží.Proč, ale běží?Proč si nesednou a neštěkají normálně?

Nejlepší odpověď
Led_

Hľadá, kde ste nechali dieru v plote, alebo otvorenú bránku.
Lepšie sa komunikuje zblízka aj čuchom.
PS.
To len my sme takí pohodlní, že si sadneme a kričíme na seba, než aby sme si to povedali z očí do očí. Taký mobil je bezpečnejší.

Další odpovědi
Drap

Chrání své území a snaží se druhého psa zahnat.

anonym

Proto že ten za plotem machruje! 🙂

isteron

Hľadá dieru v plote, aby si to s tým kolegom na druhej strane mohol vybaviť aj ručne a stručne !

GTA Andreas

Ten pes si myslí že je plot hluchý, proto mu to říká po celé ploše.

pusinka50

Jo, zkouší a hledá díru, menší na většího psa je hrdina za plotem, ale běda, když ten plot náhodou skončí.:-)

gepik

Vybíjí si tak energii. Můj pejsek to dělá taky, ale taky si klidně sedne ke dveřím a štěká na kde co a i na kde nic.