nicoolka18

Proč pejsek štěká když je venku sám

Dobrý den. Máme rok a půl starého jezevčíka kříženého s jezevčíkem..Vždy ho pustíme ven a on místo aby běhal a blbnul tak stojí u vrat a štěká.je jedno jestli kolem jdou lidi nebo ne.Prostě štěká..Myslíte že je to kvůli tomu že s ním nikdo venku není? A že se třeba bojí nebo chce jít domů.Moc děkuji za odpvěď
Doplňuji:
Pardon :P Jezevčík kříženej s kníračem

Nejlepší odpověď
led

Zjavne volá niekoho na spoločnú prechádzku a prieskum neznámeho terénu. Treba sa trochu zamyslieť nielen nad správaním psa, ale aj príčinami. Pes je tvor zvedavý a aj spoločenský.

Další odpovědi
anonym

Jezevčík křížený s jezevčíkem by mohl být téměř jezevčík, ne? Pes, který zdánlivě bezdůvodně štěká u vrat dává tímto chováním širokému okolí najevo, že je
ve „službě“ a oznamuje, že jeho teritorium je obsazeno. V podstatě varuje případné vetřelce.
Doplňuji:
Jezevčík a hlavně knírač patří mezi dost „ukecaná“ plemena, tak asi proto. Např.Čau-čau by se takto neprojevoval. :))

Drap

Potřebuje společnost.

terry

Proč by měl sám blbnout a běhat? To nevíte, že se na procházky chodí se psem? Nevím o nikom, kdo pustí psa ven a jde si lehnout na gauč.
Běžte ven s ním s ním a uvidíte, jak bude rád.