Avatar uživatele
marci1

Proč Paroubek zveřejňuje manželčiny a své dopisy?

Pomineme jeho politickou angažovanost, ale z psychologického hlediska mě zajímá, proč to dělá. Je to ukřivděný predátor, „mačo“, cholerik, který odchod manželky neunese, je to mužská ješitnost, nebo chce být za „chudáka“? Proč nemyslí na dceru? Proč to dělá? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? quentos, redy, Lamalam, gecco, Anikitos před 2620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím, že to bude od všeho trochu. Tak se chovají zhrzení muži.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Nevím, co kdo zveřejnil. Ale že od něj odejde bylo jasné už před deseti lety. Mladá paní Petra se nalepila na muže, který měl dobrou šanci být předsedou vlády nebo presidentem. Když mu to nevyšlo a je z něj jen politický šíbr, je samozřejmé, že od něj odejde. Samozřejmě s dítětem a tím pádem většinou jeho majetku. Sledujte, na koho se nalepí teď.
Překvapuje mne, že s tím jak se zdá nepočítal sám Paroubek. Není hloupý a musel vědět, že je pro ni jen chodící peněženka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nic mně do toho není. Jsou horší věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to jeho osobní věc. Pokud to chce prezentovat, tak ať to dělá. Většinu normálních lidí to stejně nezajímá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Primárně je hulvátem a buranem…
Sekundárně už nikoho nezajímá… Už ani Petru a ani Zuzanu…
Terciálním motivem by mohla být snaha o podchycení lítosti ´ slušných´ lidí – dělá si reklamu, zřejmě kalkuluje s emocemi lidí – ´kluci a holky´, aspon mne volte, už nic nemám…
___
Já si o něm myslím ´primárně´ – a je mi ukradenej…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Že by se chystal kandidovat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek