Proč Paroubek už konečně neodejde?

Nejlepší odpověď
quentos

protože ho to u koryta baví. Mě by to za ty prachy taky bavilo.

Další odpovědi
kropitko

protože se mu prostě nechce,Vám by se chtělo??

rynek878

během 7–10dnů předává svou funkci 1.místopředsedovi B.Sobotkovi,
je to Paroubkova iniciativa.

BENYTA

Opravdu prohlásil,že předá funkci,ale jistá si u něho budu,až to doopravdy udělá,však on se otřepe,bude říkat,že se unáhlil…

anonym

politik sám nikdy neodejde, ale může být svou stranou často i jen náznakem ODEJIT, pokud zjevně neuspěl, nebo dokonce straně škodí … politikovi pak nezbývá než se tvářit že odchází z vlastní vůle aby neztratil svou těžce budovanou image … a to pana Paroubka patrně už brzy čeká.

Ostatně sám předání postu už ohlásil, buď proto, že mu někdo z marketingového naznačil že kriticky neuspěl u mladých a je třeba zkusit jinou tvář, nebo si to možná po výsledcích voleb uvědomil sám.

Volby se ne příliš vydařily pro CSSD a mladsi generace Paroubkuv styl „slibovani nesplnitelneho“ a „systematicky agresivni billboardove propagandy“ zjevne hodne nastval (viz „studentske volby“, ktere jsou pro budoucnost cssd opravdu velkym varovanim). Momentální vítězství CSSD je tedy spíš symbolické Pravicova koalice má přesilu nad KSČSSD a socialni demokracie to nutne musí vnímat jako faktickou porážku. Škatule na nejvyšších postech se tedy jistě budou hýbat.

Sbohem pane Paroubku, tak či onak jste byl jen ve zkušební lhůtě, jako každý vrcholný politik.

anonym

Už to zapomněl.Třeba čeká na odnos.
Doplňuji:
Už ví,jak na to.

Michal

Moc a peníze chutnají a třebe nemá ten pocit,že by měl odejít.

člověk

jak za starých časů,ptá se ANONYM,a politický analfabet,jinak by věděl že politika strany není jen o jedne osobě,