jey

Proč ovocná bublanina je vždy v prostředku syrová, i když peču na nízkou teplotu, okraje již tmavnou, spodek je spíše

tmavsi, zkousela jsem vice testa, mene ovoce i obracene, ruzne druhy ovoce … treba mate nejaky trick
diky Jey

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi vám propadne ovoce na dno a těsto se dobře nepropeče, zkuste příště ovoce obalit v hrubé mouce než ho budete dávat na těsto a pečte v předehřáté troubě na 180 st ne na míň

Další odpovědi
terry

Třeba trouba nepeče stejnoměrně.

elektrikář

Pokud máte plynovou troubu položit na dno střešní pálené tašky aby se teplo rozptýlilo.
Pokud to nepomůže koupit el troubu.