Drap

Proč otázka ohledně goril je nevhodná ?

Cítí se snad někdo jako gorila a považoval to za útok na svou osobu ?

Nejlepší odpověď
odik

otázka sice nebyla položena podle pravidel, které jste museli potvrdit http://www.od­povedi.cz/stran­ky/pravidla-otazek … ale hlavní důvod proč zmizela je ten, že ji nahlásil jako závadnou sám autor otázky „fcoop“ a jakožto zlatý jsou otázky jím nahlášené ihned schovány …

jen tak pro info, než tady zase začnete nadávat na nějakého mazala, jak máte ve zvyku …

Další odpovědi
tom004

Pro >odik<. I když s dovětkem obecně souhlasím,první věta za čárkou by měla pokračovat,„které jsme (ne jste) museli potvrdit. Na stránkách jsi zaregistrován stejně jako my ostatní,tady se vším všudy. Nic na tom nemění ani fakt,že jsi spolutvůrcem "nových,lepších?“ (technicky) stránek.

fcoop

Smáznul jsem si jí sám,jednoduše i proto,že bych si dost nerad přečetl nějaké vtipné odpovědi. Daly by se čekat.
Mimochodem – bylo by fajn,kdyby se takto promptně vysvětlovala všechna ta zoufalá mazání.

hanny 2

Asi proto – http://www.no­vinky.cz/doma­ci/274348-gorili-samecek-tatu-se-v-prazske-zoo-nestastne-obesil.html

Drap

Díky za objasnění. Otázka se mi zdála i zajímavá , než jsem stačil odpovědět, tak byla pryč.

www

Pro Tom004
Když už tak mohutně kritizuješ text Odika a přitom je všem jasné jak to myslel, zamysli se sám, zda tvoje NEODPOVĚĎ nepatří „čirou náhodou“ do diskuze. Viz tebou zmíněná pravidla 😁.