dust8

Proč opravují tu část cyklistické stezky, která se zdála být v pořádku?

Nejlepší odpověď
Edison

Protože je to ekonomicky „výhodné“. Opravovat rozbité by přišlo moc draho a nevydělalo by se na tom tolik.

Další odpovědi
Kepler

Někdy se opravuje za každou cenu, aby byl vyčerpán příslušný rozpočet. Kdyby jej nevyčerpali, tak by jim ho v příštím roce zkrouhli. U nás tak opravili kilometrový úsek ulice, který byl úplně v cajku.

Drap

Můsíš se zeptat toho kdo opravuje a kdo opravu platí.