Avatar uživatele
akvidzerp

Proč odpovídáte na otázky které padly víckrát?

Já vim neuvědomil sem si to že už určitě někdo o sněhu psal,tak pardón…Ale nikdo vás nenutí otevřít tu otázku a odpovědět na ni,stačí ji přece přehlédnout…
Doplňuji:
MadAnnie:přesně,já sem přijdu na chvilku po dlouhej době,položim otázku která mně zrovna napadne a hned že už to tady bylo atd…jak kdyby museli číst a zároveň odpovídat na každou otázku…Tak ať ji neotvíraj když jim vadí že se opakuje…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Petra09, pizlicka před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nereagovat.Jak už to bývá, mnoho povyku pro nic.
Osobně odpovídám, nebo dávám odkaz na již existující otázku nebo odpověď.
Nevyčítám!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MadAnnie

Mě přijde, že někteří tu sedí od rána do večera a ví tedy o každé otázce. A potom prudí…

Já jsem dnes položila otázku a byla jsem upozorněna, že tu už dnes 3× byla. Ale jak to mám vědět? Když tu nesedím 24 hodin denně. A v modré liště jsem NIC nenašla.

Už mě to začíná štvát, jak se někteří honí za body! Nebo to má snad jiný význam?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra09

Taky jsem se vsimla,stribrni a zlati co tu sedi celej den tak nejvic prudi,dyt na to nemusi uz odpovidat kdyz vidi stejnou otazku.To za chvili muzou byt otazky vsechny stejne protoze se postupne vycerpaji.Kazdy tady nesedi cely dny a nebo tu sou taky anonymni lidi a kazdej to neprohledava jestli uz se na to nekdo treba pred rokem nekdo ptal.Vzdyt i nazory se muzou menit.Zacinam mit pocit ze nekteri hlavne zlati to tu berou ze jim to tu patri.Sory jestli sem se nekoho dotkla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

tak když to tázající neví, tak je někdy pro oba jednoduší odpovědět než přesměrovávat na modrou lištu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

naprosto s tebou souhlasim.to vis,oni si museji rejpnout.nekteri zlati a stribrni jsou namistrovani a hruza.zadne pochopeni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-u-vas-zase-nasnezilo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Na pripomienku typu: niekto sedí celý deň u počiatač a potom…
musím reagovať.
To, že objavíme opakujúce otázky vzniká tým, že keď si otvoríme stránku, čítame otázky, ktoré prišli v dobe našej neprítomnosti. Vtedy v krátkom čase opakujúce otázky vyniknú (ak behom 10 minút čítate tú istú otázku, nevšimnúť si to môže len…nevidiaci)

před 4429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petra09

Ale ne jen tyto,kolikrat sem cetla ze se nekdo rozciloval ze uz se tu nekdo ptal pred mesicem atd..

před 4429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

mesiac je naozaj krátky čas, aby človek zabudol.

před 4428 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek