kenyrts

proč odpovídat „anonymum“

proč odpovídat „anonymum“,když oni nemají zájem dobrou odpověď ohodnotit,pro mne je to svým způsobem hra o znalostech,já s nimi končím!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
LuciJe

Protože Odpovědi.cz jsou v první řadě o pomoci někomu jinému, nikoliv honbou za body.

Další odpovědi
anetadela1

Tak vždyť ti nikdo nenakazuje abys jim odpovídal. To je čistě tvoje věc.

Nuk nuk

Na těchto stránkách lze, podle zdejších pravidel, zadat otázku jakožto anonym. MOžná se jedná o lidi, kteří sem nehodlají chodit několikrát denně, a proto jim nestojí za to se registrovat, ale chtějí se na něco zeptat. A jak už odpověděla LuciJe, nejde jen o hru, ale především o pomoc.
Na druhou stranu Vás přeci nikdo a nic nenutí odpovídat komukoliv.

karamela4

Nejdříve jsem byla anonym a teprve před chvílí jsem se přihlásila,přesto ti děkuji že jsi mi jako anonymu o disper.lepidle odpověděl.

adavo

Já vůbec netušila, že jde o hru, nýbrž o pomoc někomu jinému, proto jsem se sem přihlásila já.