orestez

Proč odér zrajícího sýru Romadur proniká přes zavařovací sklenici?

Sklenice je nová, víčko taky. Utáhl jsem víčko, přesto je to cejtit. Jak to?

Nejlepší odpověď
annas

Tento sýr s má podle doporučení výrobců skladovat v uzavřené nádobě s víkem, které musí tesnit.

Uschovávám tak i tvarůžky, někdy romadur i tvarůžky nakládám, nechám je uležet při pokojové terplotě a nic nenío cítit.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… blbě zavřený, mně se to nestává, a stačí kolikrát obyčejnej pytlík …

aliendrone

Jediný rozumný myslitelný důvod „smrdění skrz utěsněnou sklenici“ (nepočítám s tím, že máš ve víčku navrtané dírky, či že sklenici chybí dno apod. ;) :D) je:

Zasvinil sis Romadurem pracky při plnění sklenice a pak jsi to jimi přenesl na víčko a její povrch! Vidět to není, ale cítit ANO!

Jak sprosté, milý Watsone! ;) :D :D