band of brot

Proč obrázky snídaně neodpovídají realitě?

Když zadám do google vyhledávače hesla jako snídaně, zdravá snídaně, tak mi vykouknou krásné obrázky snídaňových porcí. Co mě štve, že ty fotky jsou krásně osvětlené. To znamená, že ty porce jsou focené někdy v 11 hodin dopoledne, když svítí sluníčko nebo jsou nějak uměle nasvětlené. A mě to štve! Já když snídám, tak je ještě úplná tma a doma umělé světlo. Proč tam nemůžou dát reálnou fotku snídaně, která by potěšila nejen mě?

Nejlepší odpověď
Mapel

Záleží kdo v kolik snídá. Já jsem v létě na balkóně zalit sluníčkem a dělat schválně stíny kvůli umělé realitě by mě nebavilo. A snídat ráno v pět není to pravé ořechové.

Další odpovědi
iceT

Proč?
Protože profesionálně nafocené jídlo musí v časopise vypadat jinak než ve skutečnosti.Fo­odstylisté používají moře triků,aby jídlo vypadalo lákavě,svěže a k nakousnutí,ale ve skutečnost asi moc poživatelné není-např.lak na vlasy,barvy a podobně.
Viděla jsem jsem jednou pořad o sladkostech,mys­lím,že to byla nějaká soutěž a opravdu to byla malá umělecká díla,stvořená jen pro focení a sám cukrář říkal,že k jídlu to není,protože pod reflektory by se sladkosti roztekly,takže se používaly nějaké obludnosti pro udržení vizáže.