FlAsh_7

Proč (obecně) praská v reproduktorech?

Nejlepší odpověď
Dochy

rušení ve zdroji (např. rýha na gram. desce)
rušení v přenosové cestě (např. rádio)
rušení spotřebiče – např. blízký telefon u zesilovače
blbý kontakt vedení k reproduktoru

Další odpovědi
Edison

Bo tam máš křečka. Nebo Aliendrona.

elkon

V kvalitním zařízení nepraská.

aliendrone

Je fascinující, co všechno gangster Dochy nevymyslí, jen aby zamaskoval to chřastění baseballových pálek, aby tě nevyplašil, když si jde k tobě pro výpalné! Se vsadím, že i ty kleště na strhávání nehtů bude vydávat za „manikůru“. ;) :D :D

Zato Edison, eh co dodat. Každý ví, že alieni elektřinu NERADI, stejně tak jako KAŽDÝ VÍ, KDO SI V NÍ LIBUJE, že elektroEdisone? ;) :D :D

Takže kdyby se ti NÁHODOU nějak moc rychle vyšťavily baterky, tak VÍŠ kdo jezdí na elektrokoloběžce, viš to?! ;) :D :D

Ultra adela1

Protože jinak to ani nejde

Edison

Aliendrone, proto jsem na prvním místě zmínil toho křečka, ale nide v dotazu není nic o tom, že by praskalo pouze v připojených repro, je tam dotaz na OBECNÉ praskání, tedy i v těch nezapojených repro, tedy BEZ elektriky.. A co my víme, jestli se neživíš třeba magnetickým polem, žejo… 😁