Michal Kole

Proč obchody nedávají obrázky nějakých plavkyň místo zvířátek při nákupu nad nějakou fuinanční částku ?

Nejlepší odpověď
Drap

Koho by zajímaly nějaké plavkyně, samozřejmě kromě tebe.

Další odpovědi
hanulka11

podívej tady máš obrázků, vytiskni si je a budeš mít obrázků na vytapetování místnosti
http://www.go­ogle.cz/search?q=plav­kyn%C4%9B&hl=cs&cli­ent=firefox-a&hs=dH6&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vnsu&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=9E27T8SeO5CWOq­faiZsK&ved=0CGkQ­sAQ&biw=1016&bih=577

Georgo2010

To je obdobné jako se Šmoulíky – prostě dobře promyšlené marketingové lákadlo pro děti a zvýšení tržeb (okoukané a zdokonalené od konkurence). Abyste potěšili potomky kartičkami do alba, musíte si nejpve koupit album, poté často nakupovat – čím dražší nákup, tím více kartiček. No a až je album se zvířátky hotové, tak zbíráte razítka po zoologických zahradách.. Navíc, možná je to subjektivní dojem, zvířatka se dobře osvědčila i jako body zájmů umístěné v letácích u akčních zboží. Je bezpečné smazat veškerý obsah ze složky windows\installer nebo je nutné archivovat veškeré i dávno nepoužívané instalátory? Kartičky plavkyň by širokou masu tak efektivně neoslovilo – možná před mnoha lety, když bylo populární sledovat TV seriál pobřežní hlídka.

anonym

ad hanulka, to se ti fakt povedlo, zvláště fotka 478.jpg je bomba, protože uspokojí hned obě posedlosti našeho plaváčka.