Avatar uživatele
ahold

Proč nováčci nepoděkují?

Všimli jste si také toho, že zejména nové účastníky Otázek ani nenapadne poděkovat palcem za odpovědi?
Doplňuji:
Omluva: pořád mám zažito -Otázky/odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ahold

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, Alesh, briketka10, anonym před 4068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

No hlavní je, aby na druhé straně byla spokojenost. Poděkování palcem nebo nominací je pak už navíc, ale potěší.
Ve finále ty palce nemají žádnou hodnotu za kteoru by pak člověk něco dostal (nějakou věc, šek či finanční částku).
Doplňuji:
Myslím si, že by se mělo děkovat nominací a tím pádem i uzavřením otázky, pokud je otázka vyřešena.
Vím, že někteří té nominace využívají, protože tím od sebe odliší opravdu kvalitní odpověď od těch ostatních.
Samozřejmě že mohou nastat případy, kdy je třeba kvalitních odpovědí více, ale často se setkávám s tím (třeba v počítačích a elektronice), že většinou jedna odpověď je opravdu kvalitní a zbytek kolikrát i pěkné hlouposti…

Upravil/a: Bedy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ahold Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nováčci nejspíš nevědí, že se zde děkuje udělením palce. Někteří na to časem přijdou a jiní to nepochopí ani jako pokročilí.
Občas někdo upozorní, jak to tady chodí. Patří to sice k projevům slušnosti, poděkovat, ale s tou tu nemají problém jenom nováčci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím si, že za to můžou dva fakty:

  1. nevědí
  2. často to jsou jednorázoví návštěvníci

… však ona je ocko vycepuje! 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Odpoveď byla označena jako užitečná

o palce (aspoň mě) vůbec nejde.Co mě ale dostává,tak to že se ani neobtěžují napsat " ĎĚKUJU"

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

na serveru Otázky jsem ještě nebyl, ale pokud to tam funguje podobně jako na Odpovědích.cz, tak tady jsem si toho všiml taky – holt ještě nevědí, co se sluší a patří (a btw nevědí to dodnes ani někteří „staří“).
Doplňuji:
Bedy: ale jo, dá se za ně ve finále dostat tričko ;{)> když budeš zlatej nebo stříbrnej.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Odpoveď byla označena jako užitečná

no to by nebylo to nejhorsi …spis jsem si jeste vsiml ze jsou nekteri drzi jak vopice …no ale take se obcas stane ze podekuji vnitrni postou …coz potesi ..ikdyz by stacil palec …spise mi lezou krkem nekteri zdejsi uzivatele kteri kritizuji odpovedi nebo maj blbe narazky na odpoved jineho uzivatele !!!! ..kua tak snad kazdy mame svuj nazor a sve originalni reseni a je na kazdem co si vybere …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

někteří děkují v položení otázky,
ale to nemáš na mysli že ne ..
těm druhým se například nelíbí
odpověď, tak nedají palec a pak
jsou tu další, kterým již dojdou a
nechají si bodování na další dny :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mia.F

Ono také kolikrát není za co děkovat. Kolikrát jsou všechny odpovědi tak blbé a neužitečné, že si prostě palec nezaslouží žádná z nich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Nevím, odkdy se to zde zavedlo jako poděkování, ale když dám někomu palec, tak za odpověď, která mi vážně pomohla, pobavila mě nebo mě jiným způsobem zaujmula.
Doplňuji:
Mimochodem většinou se mi zdá, že uživatelé často dávají palec jen za to, že to napsal jiný, „známější“ uživatel. To tu vidím často, i když se odpověď od ostatních nijak neliší.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím jak nováčci, ale já také někdy neuděluji palec, protože mě třeba žádná odpověď neuspokojí.Palce uděluji za uspokojivé odpovědi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GTA Andreas

Děkuji předem.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já si o tričko psala a nepřišlo mi žádné,
dokonce mi byla i gratulace ke zlatu
smazána a to se tu nestává ..

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek