ahold

Proč nováčci nepoděkují?

Všimli jste si také toho, že zejména nové účastníky Otázek ani nenapadne poděkovat palcem za odpovědi?
Doplňuji:
Omluva: pořád mám zažito -Otázky/odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

No hlavní je, aby na druhé straně byla spokojenost. Poděkování palcem nebo nominací je pak už navíc, ale potěší.
Ve finále ty palce nemají žádnou hodnotu za kteoru by pak člověk něco dostal (nějakou věc, šek či finanční částku).
Doplňuji:
Myslím si, že by se mělo děkovat nominací a tím pádem i uzavřením otázky, pokud je otázka vyřešena.
Vím, že někteří té nominace využívají, protože tím od sebe odliší opravdu kvalitní odpověď od těch ostatních.
Samozřejmě že mohou nastat případy, kdy je třeba kvalitních odpovědí více, ale často se setkávám s tím (třeba v počítačích a elektronice), že většinou jedna odpověď je opravdu kvalitní a zbytek kolikrát i pěkné hlouposti…

Další odpovědi
anonym

Nováčci nejspíš nevědí, že se zde děkuje udělením palce. Někteří na to časem přijdou a jiní to nepochopí ani jako pokročilí.
Občas někdo upozorní, jak to tady chodí. Patří to sice k projevům slušnosti, poděkovat, ale s tou tu nemají problém jenom nováčci.

Alesh

Myslím si, že za to můžou dva fakty:

  1. nevědí
  2. často to jsou jednorázoví návštěvníci

… však ona je ocko vycepuje! 🙂

mojitek

o palce (aspoň mě) vůbec nejde.Co mě ale dostává,tak to že se ani neobtěžují napsat " ĎĚKUJU"

quentos

na serveru Otázky jsem ještě nebyl, ale pokud to tam funguje podobně jako na Odpovědích.cz, tak tady jsem si toho všiml taky – holt ještě nevědí, co se sluší a patří (a btw nevědí to dodnes ani někteří „staří“).
Doplňuji:
Bedy: ale jo, dá se za ně ve finále dostat tričko ;{)> když budeš zlatej nebo stříbrnej.

badisko

no to by nebylo to nejhorsi …spis jsem si jeste vsiml ze jsou nekteri drzi jak vopice …no ale take se obcas stane ze podekuji vnitrni postou …coz potesi ..ikdyz by stacil palec …spise mi lezou krkem nekteri zdejsi uzivatele kteri kritizuji odpovedi nebo maj blbe narazky na odpoved jineho uzivatele !!!! ..kua tak snad kazdy mame svuj nazor a sve originalni reseni a je na kazdem co si vybere …

briketka10

někteří děkují v položení otázky,
ale to nemáš na mysli že ne ..
těm druhým se například nelíbí
odpověď, tak nedají palec a pak
jsou tu další, kterým již dojdou a
nechají si bodování na další dny :)

Mia.F

Ono také kolikrát není za co děkovat. Kolikrát jsou všechny odpovědi tak blbé a neužitečné, že si prostě palec nezaslouží žádná z nich.

M.

Nevím, odkdy se to zde zavedlo jako poděkování, ale když dám někomu palec, tak za odpověď, která mi vážně pomohla, pobavila mě nebo mě jiným způsobem zaujmula.
Doplňuji:
Mimochodem většinou se mi zdá, že uživatelé často dávají palec jen za to, že to napsal jiný, „známější“ uživatel. To tu vidím často, i když se odpověď od ostatních nijak neliší.

anonym

Nevím jak nováčci, ale já také někdy neuděluji palec, protože mě třeba žádná odpověď neuspokojí.Palce uděluji za uspokojivé odpovědi.

GTA Andreas

Děkuji předem.

briketka10

já si o tričko psala a nepřišlo mi žádné,
dokonce mi byla i gratulace ke zlatu
smazána a to se tu nestává ..