ace

proč notebook nejde vypnout ?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nevíte, proč se tento notebook http://www.eu­ronics.cz/note­book-acer-aspire-e11-e3-112-c6r4-modry-acenxmrnec001/p3­81346/ nechce vypnout. Když ho chci vypnout obraz sice zhasne ale svítí dioda že je zaplej. nikdy předtím to nedělal a ani by to nevadilo, ale stále vydává hluk, proto ho musím vypínat natvrdo :( pak dioda zhasne a ntb přestane dělat hluk

Odpovědi
Alesh

Jakým stylem ho vypínáš? Tlačítkem nebo přes nabídku start nebo jak to mají ve Win 8.1 nazvané. Trochu mi přijde, jestli to není jako u starších Win (třeba u 7), kde když to uděláš tlačítkem, tak defaultní nastavení je, že se ten počítač jen přepne do některého z úsporných režimů a je to tudíž nutno přenastavit na vypínání. Není tohle i ten tvůj problém?

Paja12

Mohlo by to být způsobeno přehřátím notebooku (např. když jste na notebook dlouho, hrajete nějakou hru…) Pokud by to bylo způsobeno tímto pomohlo by pořídit si podložku pod notebook.

jáára

nezkoušíš na něm Windows 10 TP? nebo tam máš Windows 8.1? které tam byly