sesednizkola

Proč nosí zaměstnanci na pumpách kšiltovky?

Třeba u nás ve Stodůlkách nosí všichni zaměstnanci na pumpě OMV v ulici Bucharova kšiltovky. Asi nemusím připomínat, že v ní vypadají jako id.oti. Co vím, tak je to typická pumpařská čepice. Nosí jí i na jiných pumpách a prostě zaměstnanec na pumpě by jí měl mít. Proč? Vlasy mu asi do nafty nenapadají za tou kasou.

To u všude také prší, že tu jsou během 2 minut 3 odpovědi? Jinak ano, je to s logem firmy. A rozhodně to není věc jen OMV. Prostě kšiltovku nosí lidé pracující na pumpách.

Nejlepší odpověď
Drap

Někde nosí někde nenosí. Stejné je to třeba i u pošťáků. Někteří nosí čepice, jiní ne.

Další odpovědi
Kepler

Toho jsem si ještě nikdy nevšiml. Není to náhodou součást jednotného pracovního oděvu firmy, popř. s logem na té kšiltovce?

zjentek

…tak je to typická pumpařská čepice.