TEREZA.B

Proč nosí burziáni kšandy?

Nejlepší odpověď
annas

Neznám žádného burziána, takže nevím, že nosí kšandy.

Ale nedávno jsem sledovala nějaký pořad o módě a dověděla se, že se opět vracejí do módy moderní pánské šle, které se stávají vhodným doplňkem. Jde o retro módu z minulého století.

Ve starších filmech nosili šle nejen menší tlouštící, ale i bankéři apod. ,Źe by šlo návrat k tradici ? Nebo muži, kterř nosí šle, se považují podle módy za „in“, očekávají i obdiv, mají zálibu v minulosti. Možná jsou šle i pohodlnější než opasek.

Další odpovědi
anonym

Aby jim nepadali kalhoty – ze stejného důvodu je nosí všichni…
😉

zjentek

mně se zdá, že si ti kluci mezi těma hromadama peněz tak trochu hrají na mafiány a jejich retro styl, i když duševně k tomu mají hodně daleko

led

Pri sedení sú pohodlnejšie „kšandy“, než si stiahnúť brucho opaskom. A pri chôdzi im aspoň nohavice nepadnú, ale aj keď skáču, aby ostatní na burze videli ich ponuku :)

anonym

Nejsem burzián, ale kšandy nosím, nebo opasek.