annas

Proč nikdo z uživatelů nevloží otázku do modré lišty?

Na mmoho otázek na něž se uživatelé ptají,lze najít odpověď. Hned. Stránka se zbytečně zaplňuje často opakujícími se dotazy.
Doplňuji:
Některé skutečnosti jsou dané,ty nelze aktualizovat a mají trvalou platnost.

Nejlepší odpověď
jahudka_vlm

Protože máme rádi aktuální odpověď otázka je proč ti to vadí?

Další odpovědi
dudu

Buď proto, že tazatel usiluje meldováním opakujících se otázek o získání laciného bodu, nebo se onen blbeček domnívá, že těm několika poctivcům snažícím se poctivě radit nevědomým, tímto poskytuje bezmeznou možnost zábavy a uspokojení svého ega.

anonym

Není to chyba tazatelů, ale je to chyba v návrhu designu těchto stránek. Tento problém by programátor tohoto webu mohl snadno definitivně vyřešit během dne, ale evidentně o to neusiluje.

Pokud chcete vidět jak ma pokladani dotazu spravne fungovat v praxi, zkuste položit dotaz na tomto serveru http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/htc-desire/polozit-otazku/#addquestion

^^^ je to velmi podobny formular pro polozeni nove otazky, jaky najdete zde, ale všimněte si podstatného vylepšení → umí našeptávat už existující odpovědi.

Nedělá to sice zcela ideálně (musíte po vyplnění otázky ještě přepnout na pole „doplneni otazky“, teprve pak našeptání zafunguje – šlo by to samozřejmě i lépe) … nicmene TOTO JE SNADNE RESENI problemu!! Nerozumim tomu proc jej mistni programator davno neimplementoval.

led

1 – Najprv prosím poopraviť formuláciu, z „nikdo“ na „veľa“
2 – Je jednoduchšie položiť otázku, než namáhať sa overením originality
3 – opakovanie je matkou múdrosti, nikdy neškodí si niečo zopakovať – ale nie nezmysly

Dzejkob

Protože je ta lišta až příliš nevýrazná a člověk se plete s reklamou ..

iceT

Protože se jim nechce?

Kerberus

Pane Dudu,děkuji za Vaše slova. .Objevila jsem se po delší době,raději budu mlčet… Nemá to cenu.
Je asi lepší ptát se třeba desetkrát jak zničit krtka,co je mascarpone,kdo byl ten a ten než vložit správnou odpověď…

Kerberus

Led,uvědomila jsem si,že nepatří nikdo. Chtěla jsem napsat málokdo.