Avatar uživatele
anonym

Proč nikdo nereaguje na mou žádost o zrušení účtu?

Minulý týden jsem zaslal na mail info@odpovedi.cz žádost o zrušení mého profilu na Odpovědi.cz. Současně jsem i označil jednu z mých otázek jako závadnou. Ta byla hned do druhého dne smazána a přišel mi info mail. Ovšem účet mi funguje dál. Mám čekat nebo se mám obrátit na někoho jiného?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Zkusím jim zavolat, přes e-mail se dělá dobře mrtvýho brouka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, briketka10 před 4247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Protože admini tady nejsou od toho,aby se zabývali takovými „prkotinami“ jako jsme my. Zřejmě usnuli na pomyslných vavřínech,nebo se poplácávají se po ramenou jak jsou dobří. Ta další varianta je,že své „těžce vydělané“ hmotné statky utrácejí a užívají si prázdnin.Dluží mi také odpovědi už dost dlouhou dobu.I když je pravda,že jejich dosavadní odpovědi jsou stylu,„vlk se nažral a koza zůstala celá“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vysvětlení je prosté, kromě nebetyčné laxnosti, jíž zmiňuje tom, je za tím opět obyčejný byznys. Zkrátka neradi ztrácejí ovečky a tím počet přístupů.
V minulosti v podobných případech zdlouhavě přemlouvali žadatele a vyzývali, aby si to uživatel ještě rozmyslel a nepodléhal momentálním rozladěným náladám a rozpoložením, že se pracuje na zlepšení úrovně, která ty slušnější soustavně odrazovala.
Dnes už to jen nechávají „vyhnít“, takže značné procento rezignovalo a nechalo svůj profil jen jako spícího agenta a odešlo na kvalitnější weby.
Výsledek je, že kvantita žalostně doplácí na kvalitu, leč pro někoho je zřejmě obchodní obrat cennější. I proto jsou trpěny příspěvky na hraně, jejichž životnost na seriózních webech, by byla sotva pár minut.
Nejjednodušší je reagovat dle rady hanulky.
Doplňuji:
Po podobných zkušenostech, jsem se sám dostal až do stádia osobní komunikace na modřanské pobočce ASPA a.s.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

admini sou na kopálku a lízaj algidu

já žádal v červnu o deaktivaci účtu a taky furt čekám…zřejmě je na to dlouhá fronta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nech to běžet............ po čase se třeba vrátíš- je to tu návykové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

přesně tak potěš klobás, jak jsem se nemohla přihlásit dali mi jiné heslo založila třetí profil oni o tom vědí a nikoho to netrápí – jeden Briketka je již deaktivován, ale ten další Tsarbomba nikoli o to jsem je taky žádala, klidně bych s ním mohla pracovat, ale proč bych to dělala každý ví jak se jmenuje a měla jsem ho jen dočasně !!

radím telefónek :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Asi proto, že to je zbytečné.
Otázky i odp. máš privátní, tak se prostě přestaň přihlašovatt a hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Řekla bych, že pravda bude někde mezi tomem004, Dr.Axlem a Terry. Napsat žádost o zrušení účtu je jedna věc. Druhá byznys.
Díky hysterii, která tu dost často vládne, by asi administrátor nedělal nic jiného, než rušil a znovu obnovoval účty jednotlivých členů.
Souhlasím s terry, že pokud jsi požádal o zrušení profilu, nemá smysl se znovu přihlašovat a doptávat. Čekala bych a neřešila, kdy mi profil bude smazán. Maximálně bych se připomenula prostřednictvím mailu.
Pokud sem nechceš chodit, nikdo Tě k tomu nemůže přinutit tím, že tu máš otevřený profil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad ocko, tazatel má naopak profil uzavřený, takže jsi nejspíš chtěla napsat zaregistrovaný profil?

před 4247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No jestli makají tak jako admin u nás v práci, tak to teda potěš klobás…:)

před 4247 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek