Avatar uživatele
Miroslavst

Proč Niikii dává odkazy na zavirované stránky, kde je trojský kůň?

Tu její otázku jsem nahlásil a tudíž smazal.
Možná by bylo vhodné zrušit jí účet úplně, protože tohle je svinstvo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, panenka, Jahoda, jendahun, BENYTA, aramah, anonym, iceT, hanulka11, Nazdar Bazar před 4846 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

No to je tá holka to opravdu nemá v hlavě v pořádku ještě že tě tu máme a že jsi nám to řekl co je to za stránky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

je to vrchol,tak člověk chce v dobré víře pomoct a taková hus.. mu zničí pc,a ani není schopná upozornit že je tam vir,slečno nebývám vůlgární,ale ve vašem případě to ani jinak nejde,a hlavně netvrdte že jste to nevěděla

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Dal bych jí ban.
Doplňuji:
To je úplně stejný jako kdyby mně lákala nějaká ženská a měla v sobě nějaký vir.:-DDD

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Taky jsem na to pomyslela. Protože to je děs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

A děláte si prde*?? Snad to nikdo neotevřel. Tu holku nechte vyhodit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednoduchá odpověď. Protože je to ........ :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A nebylo by dobré zeptat se přímo dotyčné?Chvilku jsem tu nebyla,tak nevím o co přesně jde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

A kdo to otevřel, že o tom Mirek ví?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Niikii

Už jsem se omluvila a já VÁŽNĚ o tom nevěděla,mně se ta stránka otevřela bez problémů a dala nám jí učitelka,že z ní máme čerpat..nemohla jsem to tušit asi mám špatný antivir ☹ Ale vážně jsem to nechtěla..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

tu její otázku mám schovanou kdo jí chce vidět at dá vědět

před 4846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Panenko docela rád bych tu stránku viděl.
Klidně pošli.

před 4846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Mirek o tom ví proto, že se snažil dotyčné pomoci a jakmile jsem kliknul na odkaz a stránka se načetla spustil antivir poplach a zablokoval přístup. Rovněž i v prohlížeči se ukázalo varování o nepřístupnosti z důvodu zavirování.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­17/nadap144206204­910237.jpg

před 4846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro ty co neví oč jde,slečna požádala at jí pomůžeme na určitých stránkách najít sklárny,musela ale vědět že tyto stránky jsou zavirovaný,sotva jsem to odklikla oběvilo se velké varování a trojský kůn,a nejen mě,naštěstí mám dobrý antivirový program a nezničilo mi to pc,slečna se bohužel k tomu nevyjádřila ani ve své otázce kterou zadala a ve které jsme se jí na tento podle mě sprostý čin neodpověděla ani nevyjádřila

před 4846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Já vám povím to je ale svinstvo, že se po inetu šíří škodlivý soft, viry a blbosti.

před 4846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Já vám oběma věřím,je to svinstvo.

před 4846 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek