Miroslavst

Proč Niikii dává odkazy na zavirované stránky, kde je trojský kůň?

Tu její otázku jsem nahlásil a tudíž smazal.
Možná by bylo vhodné zrušit jí účet úplně, protože tohle je svinstvo.

Nejlepší odpověď
panenka

No to je tá holka to opravdu nemá v hlavě v pořádku ještě že tě tu máme a že jsi nám to řekl co je to za stránky

Další odpovědi
anonym

je to vrchol,tak člověk chce v dobré víře pomoct a taková hus.. mu zničí pc,a ani není schopná upozornit že je tam vir,slečno nebývám vůlgární,ale ve vašem případě to ani jinak nejde,a hlavně netvrdte že jste to nevěděla

ten který je

Dal bych jí ban.
Doplňuji:
To je úplně stejný jako kdyby mně lákala nějaká ženská a měla v sobě nějaký vir.:-DDD

hanulka11

Taky jsem na to pomyslela. Protože to je děs.

Jahoda

A děláte si prde*?? Snad to nikdo neotevřel. Tu holku nechte vyhodit!

anonym

Jednoduchá odpověď. Protože je to ........ :D

iceT

A nebylo by dobré zeptat se přímo dotyčné?Chvilku jsem tu nebyla,tak nevím o co přesně jde…

BENYTA

A kdo to otevřel, že o tom Mirek ví?

Niikii

Už jsem se omluvila a já VÁŽNĚ o tom nevěděla,mně se ta stránka otevřela bez problémů a dala nám jí učitelka,že z ní máme čerpat..nemohla jsem to tušit asi mám špatný antivir ☹ Ale vážně jsem to nechtěla..

panenka

tu její otázku mám schovanou kdo jí chce vidět at dá vědět

mosoj

Panenko docela rád bych tu stránku viděl.
Klidně pošli.

Miroslavst

Mirek o tom ví proto, že se snažil dotyčné pomoci a jakmile jsem kliknul na odkaz a stránka se načetla spustil antivir poplach a zablokoval přístup. Rovněž i v prohlížeči se ukázalo varování o nepřístupnosti z důvodu zavirování.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­17/nadap144206204­910237.jpg

anonym

pro ty co neví oč jde,slečna požádala at jí pomůžeme na určitých stránkách najít sklárny,musela ale vědět že tyto stránky jsou zavirovaný,sotva jsem to odklikla oběvilo se velké varování a trojský kůn,a nejen mě,naštěstí mám dobrý antivirový program a nezničilo mi to pc,slečna se bohužel k tomu nevyjádřila ani ve své otázce kterou zadala a ve které jsme se jí na tento podle mě sprostý čin neodpověděla ani nevyjádřila

mosoj

Já vám povím to je ale svinstvo, že se po inetu šíří škodlivý soft, viry a blbosti.

iceT

Já vám oběma věřím,je to svinstvo.