ahold

Proč nezmizí „OPRAVIT ODPOVĚĎ“

Když odpovím na nějakou otázku, je u odpovědi možnost opravy. Ať už možnost využiji, nebo ne, stále to tam visí. Co dělám špatně?

Nejlepší odpověď
ReHu

Špatně neděláš nic.
Je to tam pro možnost opravy.
Pokud třeba tázající se otázku doplní a ty budeš chtít odpověď doplnit nebo opravit.
Opravovat můžeš co chceš do té doby, než dostaneš bod – palec.
Poté už můžeš odpověď pouze 1× doplnit.

Další odpovědi
anonym

Drape, zase špatně. „Opravit odpověď“ zůstává, dokud nedostaneš

1. palec, pak zůstává už jen 1× možnost „Doplnit odpověď“ a po uzamčení otázky už nic.
Pouze lze dobodovat ostatní odpovědi nebo příspěvek výhradně v diskuzi. Vše je v podmínkách, ale to by se tam napřed musel někdo podívat!

Drap

Zkrátka to tam je. Nevím, proč ti to překáží ?

anonym

Po roce od registrace, to drtivá většina uživatelů už dávno ví.