HonzikPernik

Proč nezatknout do vězení imigranti a nezakážou jim to? Dříve se to nedělo.

Nejlepší odpověď
klumprt

Proč nepsát česká otázky? Není taky imigrant ty?

Další odpovědi
iceT

Prosím??

setapouch

Pokud se ptáš, proč nelegální imigranty nezavřou do vězení, pak je odpověď jednoduchá: nedovolené překročení státní hranice je pouze přestupek. Jediná možnost je vyhoštění.

Zákony české ani „unijní“ nepočítaly se situací, kdy budou hranice překračovat statisíce migrantů měsíčně. Pokud politici nepřijmou jiné zákony, nic se nezmění.

anonym

To máš pravdu, je to nespravedlivé. Všichni jim moc ustupují, jdeme postupně do kopru všichni. Můj bratr emigroval v roce 1983 za hlbokýho totáče, ale sám, plazil se na hranicích dva dny, v noci mu s*ala na hlavu a to doslova sova, ale věděl, kam, jak, …všechno měl promyšlené, bylo mu devatenáct let. Tady proběhl soud, kdyby se vrátil, odseděl by si sedm let nejtěžšího žaláře. Tyhle můžou všechno, já to taky nechápu a nebere to konce.
Jde ale taky o to, že miláčků je asi tak půl milionu, kam bys je chtěl dát? Ale dnes můžeš spíš urazit prezidenta, než imigranta, to je co?

lexx

Víš Ty vůbec jak jsou u nás kriminály přeplněné ? jeden den pobytu přijde státní kasu na 2000 Kč, kdo to zaplatí ?

anonym

iceT, čemu nerozumíš? Můžeš napsat, čemu na jednoduchý otázce nerozumíš?

HonzikPernik

Díky Samba, jsou i lidé jako iceT, co raději rýpou, než odpovědět k věci, holt ty nám tu užiteční také nejsou, něco jako imigranti.

iceT

Pokud slovo -prosím- považuješ za rýpání..... se pak nedivím, že otázku napíšeš tak, jak ji napíšeš.

anonym

HonzikPernik celá EU je jedna velká banda neschopných, hlavu maj jen na to, aby jim nepršelo do krku.

xxx3

zato nějaký(á) samba je mistr světa amoleta, který by to hned rozlousknul. A jen tak mimochdem, pokud nežiješ na jiném kontinentu, pak jsi s velkou pravděpodobností taky součástí té neschopné bandy.

anonym

No, rozhodně bych je sem nepouštěla, to je jasný. Já jsem se tě něčím dotkla? Urazila jsem tě? Nebo ještě něco horšího? Ne? Tak si nech ty svý kecy pro někoho jinýho, ano?