kefud

Proč nevysílá TV Barrandov na satelitu?

Již druhý den na satelitu nevysílá TV Barandov, jedná se o tech.poruchu nebo se někomu nelíbí pan Soukup?

Nejlepší odpověď
annas

Včera v sobotu u nás všechny 3 „Barrandovy“ byly v provozu. Sice jsem se nedívala, ale když hledám nějaký program, projíždím všechny stanice.

Dnes, tj. 10. 2. 2019 v 9.15 , když jsem si přečetla vaši otázku, jsem šla zapnout TV, Barrandov normálně vysílá.

Příjem TV ze statelitu – Skylink.

Vím, že možná tyto stanice skončí, pokud je třeba nekoupí nikdo jiný, ale zatím to není definitivní.

  1. Třeba technický problém,
  2. nebo že by některé okruhy vysílače byly odpojeny kvůli nezaplacení?
  3. Máte zaplacený servisní poplatek?

--
Nesouvisí to třeba s přechodem na jiný typ vysílání? I když Barrandov má končit až za rok.

http://www.vi­deotvsat.cz/clan­ky/dvb-t-pozemni-prijem/prijem-dvb-t.html

Další odpovědi
Alesh

  1. ano, Soukup se někomu nelíbí
  2. asi nemají prachy…https:­//www.idnes.cz/zpra­vy/mediahub/ja­romir-soukup-ceska-televize-dluh-tv-barrandov.A190128_100­654_mediahub_jpl?&re­commendationId=4fbffd0f-8cec-4d74–8dbc-beb91b9872fb
  3. brzy asi nebude vysílat vůbec…https://­moneymag.cz/ak­tuality/11482-soukupova-televize-barrandov-konci-rada-zahajila-rizeni-o-odneti-licence

kefud

annas: Příjem na Skylinku TV Barandov stále chybí, ostatní programy běží, z toho vyplývá že servisní poplatek je zaplacen. Spíše se domnívám, že přijímáte pozemní vysílání kde TV Barandov vysílá bez omezení. Snad se tu někdo ozve a potvrdí výpadek na Skylinku.

annas

Mám normální Skylink přes satelit. Jinak tomu nerozumím.