Skinn3r

Proc nevidim v nicem nic pozitivniho ?

Nemyslim tim primo deprese ale takovej pocit ze nic nepotrebuju na tomhle svete a nevim co delat . Treba vyjde nova vec napr mobil staci se mi podivat na internet youtube podivat se na recenze a uz me ten vyrobek nudi a prestanu ho chtit pritom vetsina lidi by se byla schopna i porvat jen aby to meli driv . Me to proste tim koukanim na nej omrzi ho chtit mam hodne casu na premejsleni a cokoliv chci si jen predstavim a uz to nechci klidne i bejt milionar a nic nedelat ted uz to ani nechci nad vsim sem premejslel a znudilo me uplne vse . Co mam ted delat ? To sami i napr s posilovanim to by me bavilo ale staci se podivat na internet a vidim vsechny ty stovky lidi co uz to dokazaly a uz me to nelaka se drit pro svaly protoze uz to ma tolik lidi .

Nejlepší odpověď
manon

Asi máš zbytečně moc času a žádné existenční problémy. Pro člověka je paradoxně jednou z nejhorších věcí všechno mít a o nic se nemuset snažit. Co s tím? Sbal bágl na záda a jdi. Pozoruj lidi, mluv s nimi, utaháš se, poznáš problémy a třeba se zapojíš do řešení nějakého a najdeš smysl života.

Nebo se zamiluj. To funguje bezvadně :) Akorát se to nedá nalinkovat…

Další odpovědi
anonym

Tak by mě zajímalo, jestli tě i ženy tak nudí, nebo musíš být dobyvatel? A tahle role dobyvatele, ta tě začne nudit kdy?No, je to zajímavé, nemám právo tě za to soudit, jen jsem zvědavá, myslím, že by tě to brzy přešlo, kdybys něco opravdu musel. Třeba se o někoho starat, nebo se o někoho bát. Taky by mě zajímalo, jakou práci vlastně děláš, já se s tímhle ještě nesetkala, připadáš mi, jako z pohádky, na mou duši 🙂

mosoj

Je mi tě upřímně líto. Tvůj život se scvrkl na hmotné statky a závist.
Udělej také něco sobě pro radost.

johana 56

Možná je to v právě v tom pocitu,že vše mám a nic nepotřebuji.Někdy stačí jedna jedinin vteřina,,která celý život obrátí naruby.Tehdy je nutné přehodnotit všechny priority a přestat se zabývat tím,proč se to stalo právě mně.Snažit se z toho,co život nabízí a co nám je dovoleno si vzít,vybrat to,z čeho mám radost a pocit,že tu nejsem zbytečně.

anonym

víš, jentak se projít, sednout a pozorovat lidi, mravence, nechat se ovíjet větrem. TOLIK RADOSTÍ ale i starostí. Tvůj dotaz je zkouška tohoto portálu, nemyslím že to děláš, co popisuješ.