Kepler

Proč nepřichází štěstí tehdy, když ho nejvíc potřebujeme?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/499803-v-nemecku-vyhorelo-krematorium-mrtvym-se-nic-nestalo.html

To teda měli kliku. Pozdě, ale přece.

Nejlepší odpověď
led

Keď médiá nemajú čo písať, vyťahujú aj to, čo majú v odpadkovom koši. To je presne ten typ správy. Mali kliku (pseudonovinári), že upratovačka to ešte nevyhodila.

Další odpovědi
Kelt

Někde jsem četl, že úspěch , nebo štěstí přichází krok za neúspěchem, nebo v podobě, kterou neočekáváme a mnoho lidí na to není připraveno. Vše se řídí podle zákonů a vesmírné zákony mají všeobecnou platnost, kdežto ty lidské zákony platí jen, za určitých podmínek.

aliendrone

:D :D :D :D Jak komu Keplere! V tvém případě to platí, protože existuje Její démonická excelence LED, která štěstí k tobě se blížící nastaví nohu a proto ho na poslední chvíli smůla předežene! ;) :)

Na druhou stranu i štěstí se občas splete, takže na tebe hupsne v okamžiku, kdy to led nečeká a tudíž nestačí zakročit. Už je ti to jasné? ;) :)

Jen jsem zvědav, jestli pozůstalí budou požadovat slevu, když za pohřební službu odvedl část práce nespoutaný živel! ;) :D :D

anonym

Když usmrtíte mrtvého, ožije ? No nic, jako bych se neptal .. titulek a zpráva je hodna úrovně bulvárních novinek, co k tomu víc dodat. Samozřejmě nejde o žádné štěstí, jen snahu novinek o „clickbait“ …

Kepler

alien: jasně, štěstí sedne někdy i na vola a pravděpodobně v takovém okamžiku, kdy to nejmíň čekáš. Musím se ale zastat led a neměl by ses do ní tak strefovat, protože je to moudrá starší dáma s vytříbeným vkusem pro legraci. Což je vzácná kombinace!

led

Kepler, ďakujem za tú „starší“, veď mám len detský vek, púhych 6888 rokov.
aliendrone nezáviďte, nabíjačky na vaše akumulátory sa na území ČR pekne množia, čoskoro ich bude viac, než tých na tekutý zdroj. Zatiaľ chytajte blesky, tam je elektriky dosť.

Kepler

Vaše díky za slovo starší je zcela na místě. Já jsem na toto označení hrdý! Je pravda, že jsem jen o několik století mladší, ale aj tak.

aliendrone

Kepler>>> Jediné co tě omlouvá je fakt, že produkty „Keplerových kvasíren a palíren a.s.“ obsahují silně těkavé a pro slabší jedince letální složky, které ovlivňují tvůj úsudek! Prý „… moudrá starší dáma s vytříbeným…“ – PCHE!!

Divoká DRAČICE to je, smrtelně nebezpečná kombinace nestydaté sirény a samurajského meče! Bohužel ti to nikdo nepotvrdí, všichni co to zkoušeli ověřit a překročili kritickou vzdálenost byly očarováni, polapeni a … no já to snad ani nemůžu napsat! Odkud si myslíš, že se berou ti chudáci, co tady v Práglu přelézají plot na Nuselském mostě? ;) :D :D

led>>> Jo – já tu radu poslechnu a jsem v pasti! Takže ji neposlechnu a pokud se s tím počítá, jsem o5 v pasti! Tudíž pro jistotu budu dělat mrtvého brouka a místo sebe podstrčím třeba Edisona, třeba si nikdo nevšimne! ;) :D

Kepler

Mein gott, ty mimozemský drone, nic jsi nepochopil. Led je opak ohně a není dračice, LED je světlo, které emitují diody a Led je první slovo legendární kapely cepelínů. Taky nejhojněším skupenstvím hmoty ve Sluneční soustavě, pokud není moc blízko Slunci. Takže opatrně, kdo ví, co ještě je…:-)

led

Mudrci…
Ste pri brehu a nevidíte ho.
Stará truhlica ticho čaká,
v kúte, kde prach sadá,
čaká až príde deň,
keď vypustí môj tieň…
keď opäť vypustí
Čarodejky tieň…