independent

Proč nepřejmenovat ČR na Absurdistán?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jakou cenu by mělo pojmenování, které by nebylo o dostatečně výstižné? Když něco dělat, tak pořádně! Přejmenovat Česko na Absurdistán by bylo jako popsat dopad druhohorního asteroidu Chicxulub (který měl na svědomí dinosary a mnoho další neplechy) citoslovcí „žbluňk“! ;) :D :D

Zůstaňme u Česka a s důvěrou očekávejme, že tento pojem se přenese do podvědomí lidstva coby synonymum pro „Absurdistán non plus ultra“! ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Ten název je už obsazen daleko správnějšími státy.

marci1

A proč ne třeba Kocourkov? Už jen ta jména Kocourkovských konšelů by pasovala na některé ty naše „papaláše“: Břichopásek, Držmíšek, Halabala, Hromdotoho, Játakyrád, Játovím, Myšišlápek, Nebojsa, Nesmějtesemně, Nicnemám, Semtele, Špindíra, Zimotřas. 🙂

zjentek

Czechia stačí!

hapiky

Možná k tomu dojde až nám budou vládnout muslimové.

Admin2

Přečtěte si názory na Absurdistán.

Podobná otázka zde byla.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rozhodne-vas-volebni-hlas-o-budoucnosti-v-absurdistanu

independent

Asi by to některým připomínalo jednoho z prezidentů