1popelka1

Proč neodpovídáte na názorové otázky?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné - napiš

Nejsem,alespoň si to myslím,povýšený,ale je to prostě proto,že mě některé jednoduše nezajímají,některé jsou pro škol.družinu a některé pro chovance.

Další odpovědi
hanulka11

Jiné - napiš

Pokud mě to zajímá odpovím

poa.li

Jiné - napiš

Připadají mi nejzajímavějš. A odpovědi ještě víc. Kolik různých způsobů pochopení jedné věci, kolik postojů a úhlů pohledu a všechny mohou být logické a pravdivé…

led

Jiné - napiš

Je to jednoduché.
Lovci bodov, pre nich to nie je zaujímavé, nezarobia.
Pokiaľ ma zaujmú, odpoviem
PS.
Táto ma zaujala. Som zvedavá koľko „lovcov“ odpovie.

RAB

Jiné - napiš

odpovídám..stejně jako na ostatní

Terryle

Jiné - napiš

Jsou schovaný v sekci Názory, takže nejsou vidět hnedka na titulce.

anonym

Jiné - napiš

rynek878

Na tyto otázky jsem i před novou rubrikou neodpovídal (n. jen zřídka)

vagra

Na tyto otázky jsem i před novou rubrikou neodpovídal (n. jen zřídka)

1popelka1

Bubco – netřeba říkat více, souhlasím s vámi.

Snad jen Annas (uvádím ji, protože jde nejvíce vidět, určitě se najdou i jiní, Bubca třeba 🙂položí odlehčují otázku, která má nějakou úroveň..

kropitko

Terryle, no já myslela, že není takový problém překliknout,,,

1popelka1

Kropítko, divila byste se jaký je to problém… viz. otázky z dnešní noci… že některým není trapně…

1popelka1

Za sebe zaškrtávám : Na tyto otázky jsem i před novou rubrikou neodpovídala (n. jen zřídka)

annas

Popelko, omylem jsem zaškrtla špatnou rubriku. Svou odpověď smazala, nejde vložit znova. Proto v diskuzi.

Na názorové otázky jsem téměř neodpovídala, mnohé z nich mně nevyhovovaly. Současně občas odpovím.

Máte pravdu, že jsem několik názorových otázek vložila, ale odpovědí je minimum.