mosoj

Proč neodešli američtí vojáci alespoň z Německa, když Rusové odešli z celé střední Evropy?

Stále se mluví o paritě síly. To mají Rusové takovou převahu ?

Nejlepší odpověď
led

1 – Prečo by mali odísť zo svojho územia?
„Zem, na ktorú vkročí noha amerického vojaka, už naveky ostane americká“, kde to len zaznela táto veta…
2 – Ak medveď ustúpi pár krokov, je istota, že sa nerozbehne v útoku?

Další odpovědi
Mirdas

Srovnáváte nesrovnatelné.

Vojenské jednotky U.S.A. mají základny umístěny po Evropě po předem stanovených smlouvách.

Oproti tomu Ruské jednotky nejdříve obsazují území a až následně politickým a vojenským tlakem si vynucují legalizaci svého " dočasného " pobytu.

Lamalam

Protože v Německu neměli M. Kocába.

magorvkleci

Protože to stama mají do Ruska blíž.