Něco jinýho (pro ty "jiné", jimž pět možností nestačí)

Doplňuji:
Nebojte se budu nominovat (pokud se mezitím nezmění pravidla), ale jsem zatím na bramborové pozici.

Další odpovědi
anonym

Kecáš, nominuju

Ale je to čím déle tím méně.Prostě čím déle tu jsem,tím méně odpovědí mě zaujalo.Ale to bude asi klesající úrovní otázek…:D

Damiana

Kecáš, nominuju

Já nominuji (někdy dokonce i tebe). Záleží na tom, kdy to (podle sebe) uznám za vhodné.

A proč nenominuješ ty, když tě má odpověď tak zaujala? Máš taky angínu? Chceš poradit? 🙂

quentos

Kecáš, nominuju

já teda jo ;{)> ale pouze odpovědi, které si to nesporně zaslouží, a tehdy, když nemám pocit, že je k ní co dodat (neboť nominace otázku uzamkne)

anonym

Něco jinýho (pro ty "jiné", jimž pět možností nestačí)

Ja nominuji, ale pouze annas. Dohledavam ,doplnuji … hvezdickuji .. paleckuji … pouze ji. A to ze trech duvodu.
1: Posila mi mesicne za body 5 000 kc.
2: Ji mam rada
3: Nejmene 5 uzivatelu tady z toho meho bodovani muze klepnout pepka a ja jsme prejici " pani " , tak bych byla rada, kdyby " to " vyslo. !

  • iv-

aramah

Kecáš, nominuju

nominovala ale už ne,
Doplňuji:
Proč se nemůže nominovat otázka?

briketka10

Kecáš, nominuju

a kolikrát, tebe taky, ale dáváš jen otázky, tak víc odpovídej a budeš brejlit :D

Drap

Něco jinýho (pro ty "jiné", jimž pět možností nestačí)

Je tůze málo odpovědí, aby byly podáný zcela vyčerpávajícím způsobem, a nebylo by k nim co dodat. Někteří nominují podle mého soudu i dost neuváženě. Možná si tím jen vzájemně nahrávájí body.

mosoj

Kecáš, nominuju

Dovolím si říct že jsem byl jeden z prvních který zde nominoval.
problém je v tom, že člověk musí vzít v úvahu že v tu chvíli se otázka zamkne a není možné dále odpovídat !!!
V žádném případě nebudu nominovat ( ani dávat palce) lidi, kteří zde jsou jenom proto by ostatní cílevědomě nasírali !! Viz, iv zde ! a jinde.
Dovoluji si tvrdit že jestli nějaké odpovědi nejsou v souladu s kodexem tak jsou to od iv !!!

anonym

Kecáš, nominuju

Nominuju a snažím se správné odpovědi nenechat bez povšimnutí.
Jenom je problém s tím, že se se mnou někdy možnost nominace dohaduje a ne a ne povolit. Takže někdy je to o tom vypnout počítač, znovu ho zapnout a teprve potom nominace projde. Někdy to zabere až další den.
Proč to takhle „hapruje“, na to jsem vysvětlení nenašla.

Sparrow318

Nevím co to je

lenka.seda

Nevím co to je

anonym

Nevím co to je

anonym

Jeste jednou mosoj ! 🙂
Pisete , ze vas " ostatni " nasiram. Byl by jste tak hodny , dal anketku, koho jeste nasiram. ( potrebovala bych to vedet , abych tomu dotycnemu pak uz nedavala nikdy palecek ). Diky.
Vy rad pisete – zduraznujete – s nekolika vykricniky. Ted to jeste jde, ale ja vas predbehnu a pridam jich jeste vic. ! ( to abych mela posledni slovo ).
A Adminkum pisu , aby ty vsechny vase OTAZKY ( letecka posta ) proverili , jestli jsou v souladu s kodexem. !!!!!!! ( sedm ) – vykricniku.
Mohli by jsme tady udelat spolu takovou telenovelu. Ja bych byla Polreich ( toho mam rada ) a vas bych tipla na Babicu. !
P.S. Me nesmite brat tak vazne … , chodila jsem do zvlastny skoli , tak trosku to ocko privrete. 🙂

  • iv-

anonym

Mosoj , tak to tak neprozivejte !! 🙂
Ale pobavit umite, to jo .. , ale jen malokdy. ☹
Vecer se sem vratim, tak mi sem neco HEZKEHO napiste. Nebo za vami prijedu do K. ( jsme sousedi ) , ale vy o tom jeste nevite. 🙂
P.S. Bolak, tak uz vite jednoho z tech peti ! 🙂 -iv-

anonym

Mosoji, jestli jsem pochopila novou verzi správně, tak funguje tak, že pokud vkládáš otázku a nominuješ nejlepší odpověď Ty sám, tak ji uzamkneš. Ale můžeš dát nominaci i u nejlepší odpovědi u cizí otázky, a tam ji tím rozhodně nezamkneš.
Ale na odpovědích už odmítám něco dogmaticky tvrdit. ono to zase může být trochu jinak. Já to mám takto odzkoušeno.
Blbostem samozřejmě nominaci nedávám, ale jedné Tvojí odpovědi jsem ji dávala dokonce včera večer, a to to fungovalo tak, jak jsem tady napsala.

bolak

Mně se líbí věta: „blbostem samozřejmě nominaci nedávám, ale jedné tvojí odpovědi jsem ji dávala…“ :)

jinak to funguje přesně tak jak říkáš.

bolak

Damiana: Já nemůůžu u cizích přece, já mám málo bodů :´-(

aramah

Bolak tak jsem nominovala za tebe,

Damiana

Dík Aramah. Bolák je zlatej, ani o tom neví 🙂

bolak

tos nemusela :) u vlastních otázek já můžu, jenom u cizích musím bejt ag

Damiana

Jó, Ty jsi vlastně bronzák ještě, tak to se těším až zestříbrníš, pak si Tě ohlídám! Těš se, Boláku!

bolak

mrkni se na žebříček za posledních 7, dnes jsem vyrostl, dnes jsem se stal Drapem…

Damiana

Máš recht. Ale myslím, že na tom mám trochu zásluhu i já… Ale radši se moc nenaparuj, aby Tě někdo ryzejší nezačal mazat!

briketka10

nesahat na „bebí“ nebo já zabít !!

bolak

:)) jak mě brání.. já si připadám úplně jak ta ráchel >>> http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=zOK­phthpUfI#t=197s

anonym

Musite doplnovat ! Pak mozna, jestli drap odjede na dovolenou, tak mate sanci ho predbehnout !