solnareduard

Proč není zájem chránit přemnožený druh(člověk)

Doplňuji:
Komu dokázat že je to reálné a nutné?

Nejlepší odpověď
dudu

Nechal bych to na matce Zemi. Zdá se, že když bylo zapotřebí, poradila si hravě i s dinosoury......

Další odpovědi
led

Otázka jednoznačne neodzrkadľuje skutočnosť. Záujem chrániť človeka je aj v súčasnosti.

suaeda

Všichni lidé jsou tedy alespoň podle Ženevských dohod „chráněni“. Jeden vzácnější poddruh, který se vyskytuje i u nás, Homo sapiens politikus je dokonce zákonem přísně chráněn.

anonym

…„tyhle starosti můžete pustit z hlavy… Lidí je na světě jako“… – viz závěr videoukázky ( http://www.you­tube.com/watch?v=BPuJ­lgm0Kzs ).
😉

pornoherec

Nebojte slečno v rámci mé práce je povinnost rozmnožování lidského druhu (či alespoň poskytuji pomocí videí návody, jak na to)

Nazdar Bazar

Už jsem to pochopil, je to manipulace. Vy chcete ten univerzální systém patentovat. V tom případě vám doporučuji navštívit pořad Den D ve kterém podnikatelé představují své návrhy investorům ovšem dle mého názoru pouze zkušeně mystifikujete.

Vědátor I

V roce 2023 budou mega záplavy pak si zpomenete na mojí nabídku systému.