zjentek

proč není více městských webkamer s takovým rozlišením, jako maj v Rakovníku?

..víte o nějaké další takové v čr, která by zabírala město? :o
Doplňuji:
drap: jako že se mě ty webkamery týkaj více? :o

Odpovědi
Drap

Je to z důvodů velké finanční náročnosti. Každá obec si to nemůže dovolit a v mnoha případech by to ani nepřineslo nic pozitivního.
Doplňuji:
Taky něco stojí provoz a někdo se o kamery musí starat. Musí se ukládat záznamy další a další věci.
Kromě toho, já osobně si myslím, že jsme sledováni mnoha způsoby více než dostatečně a nestojím o to, aby byla kamera na každém rohu.
Možná máš pravdu, že jsem debil, ale tvoje vyjadřování i některé otázky z minulosti svědčí o tom, že tebe se to zřejmě týká více.

led

Pýtate sa na tie verejné, alebo neverejné?
Verte, tie neverejné sú kvalitnejšie.

zjentek

led: hmm, paráda ..a proč že jich není víc?

Drap

Doplnění se netýká vůbec tebe, ale bylo dopsáno na odpověď, která byla smazána.
Otázku považuji za legitimní, neporušující žádné z pravidel

zjentek

ó díky velkomožný