Otazník123

Proč není u některých videí na YouTube datum nahrání?

Vždy se dalo u každého videa zjistit kdy bylo nahrané rozkliknutím podrobností nebo se tato informace nacházela hned vedle počtu zhlédnutí. V poslední době se mi často stává že informace o datu nahrání úplně chybí. Přitom u některých (převážně starších) videí pořád je. Nevíte proč?

Odpovědi
Edison

Mmmmm… A co na to říká podpora YT? Tam by ses dověděl relevantní informace

elkon

A proč se ptáš tady, zde není pobočka YouTube.

Otazník123

elkon: Není zde např. ani ordinace psychologa a přesto se tu lidé ptají na otázky týkající se psychologie. Není zde ani vztahová poradna a přesto se tu lidé ptají na na otázky ohledně mezilidských vztahů. Není zde ani nevím co všechno… Není tento web snad od toho, aby mohl člověk položit otázku s jakoukoliv tématikou?

Edison

Položit ano. Ale čekat nějakou fak dobrou odpověď v těchto případech nelze, mnohy by řízení se odpověďmi zde moho mít i fatální důsledky. V příapdech dotazů ke konkrétním institucím je hlavně s podivem, že někdo vůbec stojí o kdejaký neověřený blábol a nezeptá se tam, kde o dané problematice vědi nejvíc. Navíc to tady není diskusní forum, naproti tomu s podporou u dané služby se dá krafat do aleluja a získat tak velmi kvalitní, relevantní a hlavně zaručeně ověřené informace.

Edison

Nemluvě o tom, že mnoho takových informací se dá najít přímo na stránkách dané služby, nebo instituce, kolikrát přímo v FAQ.

Edison

A to už vůbec nezmiňuju, kolik „zaručených“ info odpovídající ani nemá jak podložit.