Proč není supermarket ani vzdáleně super?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Jakto? Vždy mám super dlouhý účet a moje karta je super odlehčená, u pokladny je super dlouhá fronta, za pokladnou super unavená prodavačka a já jsem super nasr@ná. Tak proč by nebyl super?

Další odpovědi
gecco

Proč myslíš???

Víš, kolik se tam denně ´mačká´ lidí??
😁

ten který je

Ono to není o tom že by byla nějaká prodejna super nebo ne,ale o rozdělení prodejní plochy.
Supermarket je označována prodejna s menší prodejní plochou než hypermarket.Hy­permarket bývá ve většině případů velké nákupní centrum.

setapouch

Supernova pro své okolí taky není bůhvíjaké terno :)

Super neznamená jen skvělý, ale také vyšší nebo větší. Takže jde o větší obchod. S tím už se souhlasit dá, ne?

Šidlo

hm, možno to super indikuje veľkosť a rozsah sortimentu.....teda kvantitu, nie kvalitu…

samozrejme, absolútna väčšina ľudí sa nad tým nezamyslí, každá prípona je dobrý haló efekt.....na prídavnch menách tak trochu stojí marketing