BEAES

Proč není ryba pangasius cítit po rybách?

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

1, Protože se v našich podmíkách dá chytit jen v mrazícím pultu obchodního domu, kde je rozporcovaný, očištěný a dostatečně prolitý vodou, aby se zvedla hmotnost, ale nepřibylo maso.

2, Je to sumec (sumeček žraločí) takže není „líná ryba“, jako například kapr, který se jen tak pomalu placá a pojídá všemožné;-)

Další odpovědi
jmhad

Pangasius,který běžně koupíme v marketu, pochází z tzv. velkochovu,zpra­vidla Vietnam a Čína.Není tedy lovena někde v moři,ale držena v nějakém ohraničeném prostoru a krmena,třeba jako prasátko.No a protože nemá zdroj přírodní potravy,nemá také některé vlastnosti mořských ryb,včetně pachu či např. konzistence masa.