dust8

Proč není nějaký přístroj měřící hodnoty THC v těle, tak jako se dá třeba měřit alkohol alkoholmetrem?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A k čemu by byl? Koncentrace THC (pokud je to potřeba) se dá zjistit v laborce rozborem krve. K sebrání papírů stačí jen detekční tyčinka, protože na rozdíl od ethanolu neexistují povolené přípustné hladiny koncentrace (jak je v mnohých zemích běžné), pouze to je buď povoleno, nebo jak u nás a zcela zakázáno.