Nikkol

Proč není internet celoplošně zdarma nebo aspoň za poplatky jako televize a rádio? Tak by se mi ulevilo..

Nejlepší odpověď
Drap

Bylo by pěkné mít v še zdarma, ale kdo a z čeho by to provozoval ?

Další odpovědi
mosoj

A kdo by to platil ? My všichni !!!!
Jen ať si každý zaplatí sám za svoje potřeby.
Tobě by se ulevilo a ostatním by se o něco přitížilo.

Heslo všem podle jeho potřeb jsem už zažil.
Děkuji nechci.

tom004

Dobré ráno.Rozdíl není tak velký.Sečti si koncesionářský poplatek za TV a radio.Za internet platím měsíčně 200,– Kč. Navíc mám v NB jak radio,tak TV.U TV dokonce daleko víc stanic.

RomanP

Já když chodil do kurzu IT tak nám bylo v tloukáno do hlavy že internet je nás všech. Nikdo ho prostě nevlastní. Zpoplatněn je pouze provoz.