dust8

Proč není i houbová příchuť chipsů? Která jiná příchuť chipsů by vám teoreticky scházela?

Např. žampióny. :)

Když jsou houbové polévky, smažené houby, sušené atd......

Nejlepší odpověď
annas

Jsou chipsy s houbovou příchutí.

„Bohemia Chips: Vítězství za příchuť – nivová, houbová, rozmarýnová“

https://www.me­diar.cz/bohemia-chips-vitezstvi-za-prichut-nivova-houbova-rozmarynova/

Jinak si můžete připravit houbové chipsy sám. Dělám, výborné.

"Chipsy z hlívy a další houbové fajnovky, po kterých se budete olizovat až za ušima

https://www.li­fee.cz/jidlo/chip­sy-z-hlivy-a-dalsi-houbove-fajnovky-po-kterych-se-budete-olizovat-az-za-usima_3260.html

Dále existují chipsy, které připomínají „chlebová kolečka“, mají uprostřed kulatý otvor. Ty jsou s houbovou příchutí, chutnají mně. Ale hlava mapa, nevzpomenu si, , jak se přesně nazývají. ji.

Občas je vidím v Plusu, takže nepotřebuji znát jejich název. .

Jinak chipsy nekupuji, jen výjimečně, pokud jsou pečené, ne smažené.

Další odpovědi
Klaproth

Houbové existují, žampionové by asi nešly, neb žampiony nemají žádnou chuť.

Kepler

Chipsy s houbovou příchutí – zajímavý nápad. Asi se to nedá tak snadno synteticky napodobit. Jinak mi stačí brambůrky jen mírně solené, nebo s česnekem.

zjentek

Nakrájet houby, osmažit ve vroucím oleji, posolit a dostaneš houbové chipsy (;

JáJsemKarel!

Žampiony nemají chuť? A to v jakém vesmíru?

Klaproth

Ochutnej hřib z lesa a žampion, potom porovnej…

annas

Souhlasím. Sice žampiony kupuji, přidávám k masu, nebo do rýže, ale je to jen hmota,. chuť žádná.

Nesrovnatelné s lesními žampiony, ale ty jsem už dlouho neměla.