Proč není hemenex dobrej na hubnutí?

Doplňuji:
mowla: děkuju moc :)

Nejlepší odpověď
anonym

Protože obsahuje hodně tuku (žloudek) a bílkovin (bílek, šunka).
Jde tedy energeticky významný příjem.
Takže vhodný je – ale třeba k snídani, k večeři (v kontextu předešlého dotazu) ne.
Doplňuji:
Není zač – hlavně, ať nám chutná…
😉

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Tak za prvé, záleží na tom jestli si to dáš ráno či večer. Co se týče obsažení, není to až zas tak strašné, krom trocha tuku. Takže všeho s mírou, párkrát do týdne neuškodí.

BlackTerry

Za prvé, jak už bylo řečeno, je tam spousta tuků a za druhé – už jen to, že se to smaží na pánvičce na oleji, je velmi nezdravé a rozhodně nepomůže zhubnout, spíš naopak.