Kepler

Proč není drátová myš napájená přes USB port a pořád se tam musí měnit monočlánky?

Externí drátová klávesnice nic takového nepotřebuje…

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako, že máš drátovou myš na baterky? Wtf? 🙂 To jsem snad nikdy ještě neviděl, ani o tom neslyšel. Buďto bezdrát, pak logicky na baterky, nebo drát, pak logicky bez baterií. Jako já mám osobně bezdrát na baterie, který se nabíjí přes drát, čili lze používat i jako drát a zároveň má v sobě i baterii, ale to je něco jiného, to je kvůli tomu bezdrát módu. Co to máš přesně za typ myši?

Další odpovědi
elkon

V drátových myších žádné baterky nemám. To by nemělo smysl. Mají dráty.

aliendrone

Ale bejku, drátová USB myš JE napájená přes drát. To je tradice už od těch prvních sériových přes PS2 s kuličkami až dodnes. Vidím to tak, že bys měl ty baby OMEZIT, vidíš ty negativní dopady? ;) :D :D

Dochy

Zdar. Tak to s tou drátovou baterkovou už se vysvětlilo 😉 Ale co se týče výměny baterek: Mám z práce nějaké Logitech, jeden AA článek tam vydrží řádově rok při denním používání (prakticky nikdy se nevypíná vypínačem i když vypínač má). V nouzi jsem si před časem koupil nějakou u místního Vietnamce. „Značka“ Defender. Vypínač nemá, je na dvě AAA a vydrží tak 2, možná 3 dny. Tak zvaž jakou myš pořídíš, jsou v nich značné rozdíly – v ceně, kvalitě, nákladech na provoz…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Omlouvám se, máte samozřejmě pravdu. Před pár dny jsem vyměnil drátovou myš za bezdrátovou…