héďa235

Proč není dobré nadměrně se opalovat a často se dávat rentgenovat? jak lze vidět v noci??

zítra z toho píšem a fakt nevínm :/

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Že by třeba rakovina???
Že by to ničilo krvinky???
Co takhle si rožnout?

Další odpovědi
Drap

opalování škodí UV záření
rentgen .škodí rentgenové záření
čístrije pro noční vidění jsou konstruovány za využití ultračervených paprsků

gecco

…„zítra z toho píšem“…
😁
To´s začala studovat brzo…
😁
___
Počti si něco o vlivu elmg. záření na (lidský) organismus…
___
Pokud jde o „noční vidění“ – různé přístroje využívají různé fyzikální principy – od zesílení zbytkového světla (tohoto principu většinově využívají živočichové pro vidění v ne úplné tmě – namátkou kočka) přes IR po třeba sonar či radar…

honza19hk

v noci – tak ideální je termální noktovizor neboli noční vidění,popř si vezmi baterku nebo si rozsvi´t světlo.
Kolik ti je, že tohle nevíš a pokud z toho píšete písemku určitě jste se to učili,takže to musíš mít v sešitě a pokud do tý školy nechodíš tak to je tvůj problém.
Učitel by vám nedal písemku z fyziky aniž by jste se to učili.

héďa235

JO jo já vím :DD Vždy na poslední chvíli :D

iceT

no hlavně že to víš a co tak třeba projet info na netu?