kefud

Proč nenaběhne lišta na konci stránky pro posun na další stránku?

Nabízí se mi na konci stránky možnost „více“ při kliknutí naběhne znovu tatáž první stránka, kterou musím znovu přerolovat a teprve na konci stránky mohu pokračovat ve volbě další.Také máte tento nedostatek? Domnívám se, že by při troše dobré vůle tento nedostatek admin. mohl vylepšit.
Doplňuji:
Pro Sůwu:Tak použití „End“ bohužel nereaguje.

Nejlepší odpověď
beer

Nenaběhne, poněvadž tam není. Správce zkrátka zvolil jiný, složitější postup. Je to šikulka ))
Doplňuji:
Mně na IE8 sice End funguje, stejně to ale problém neřeší..

Další odpovědi
anonym

Také mám ten problém…To,co navrhuje Sůwa mi nefunguje,budu na tom pracovat,ale zdá se tady být všechno složitější,nep­řehlednější a pracnější…:D

Drap

Samozřejmě že by to šlo lehce vylepšit. Otázka ale zní jinak. Proč by to dělali ?
Mají to tak všichni, je to tak nastavené

Sůwa

Nemusíš přerolovat, stačí stisknout END, jsi dole a můžeš volit další stránku.
Doplňuji:
Mám Win XP a IE 8, kliknu na " více" a po zmáčknutí END jsem dole na stránce, kde zmáčknu číslo další stránky. END mi skočí na dolní konec stránky i v jiných případech. Jak je to jinde netuším. Škoda, je to o dost rychlejší.

hanulka11

máme to tak, již se to tu řešilo