Rokio

Proč nemůžu tady na webu dávat palce a hvězdičky i sobě?

Ze kterého důvodu není možné udělit palec své odpovědi a hvězdičku své otázce? Copak ti nahoře nevěří, že by člověk mohl být dostatečně soudný, aby obodoval pouze svoje kvalitní otázky a odpovědi a nikoliv hlouposti, které napsal?

Nejlepší odpověď
orwell

No protože tady nevědí co je a jaký smysl má autoevaluace. Člověče, to na mně několikrát v životě chtěli (v zaměstnání a v jakýchsi vzdělávacích akcích), abych se sám ohodnotil! Člověk, který neumí pochválit ani sám sebe… Co s takovým individuem, že jo? Rozhodně by to bylo zajímavé a prozářilo by to Odpovědi :)
Kdysi tady psal nějaký uživatel – pamětník, jak to tady chodilo v začátcích. Prý žádná omezení v palcování, údajně zde byly skupinky, ve kterých se uživatelé bodovali navzájem o 106, zhusta si nominovali odpovědi, zakládání vícero nicků nebylo výjimečným jevem. A za poměrně krátkou dobu ses koupal ve zlatě. Já to tedy nepamatuji a ponechává mě to v klidu. Ale sám vidíš, o co je to teď složitější a kolik ptákovin jsi musel v poslední době vyplodit, aby ses pouze vystříbřil :)

Další odpovědi
quentos

Ne, nevěří. A nevěří právem. Mnozí uživatelé si zde právě za tím účelem založili několik nicků.

Drap

Je to nesmysl, nemělo by to už vůbec žádný význam. Opravdu si myslíš, že by se místní uživatelé nepalcovali i za úplné blbosti?

elkon

Ty s těmi nesmysly asi skončit nehodláš. Nejen že tu otravuješ svými osobními výlevy, ale ještě bys to chtěl sám pochválit. To už hlava nebere.

anonym

https://i.kym-cdn.com/entri­es/icons/face­book/000/030/3­29/cover1.jpg

Vojta24

Ve „srandokapsu“ 9GAG vyšla velmi názorná ilustrace,
jak bys vypadal, kdybys sám sobe lajkoval své dotazy https://9gag.com/gag/a­jAng8x – poznáváš se ?