Avatar uživatele
Rokio

Proč nemůžu tady na webu dávat palce a hvězdičky i sobě?

Ze kterého důvodu není možné udělit palec své odpovědi a hvězdičku své otázce? Copak ti nahoře nevěří, že by člověk mohl být dostatečně soudný, aby obodoval pouze svoje kvalitní otázky a odpovědi a nikoliv hlouposti, které napsal?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Odpoveď byla označena jako užitečná

No protože tady nevědí co je a jaký smysl má autoevaluace. Člověče, to na mně několikrát v životě chtěli (v zaměstnání a v jakýchsi vzdělávacích akcích), abych se sám ohodnotil! Člověk, který neumí pochválit ani sám sebe… Co s takovým individuem, že jo? Rozhodně by to bylo zajímavé a prozářilo by to Odpovědi :)
Kdysi tady psal nějaký uživatel – pamětník, jak to tady chodilo v začátcích. Prý žádná omezení v palcování, údajně zde byly skupinky, ve kterých se uživatelé bodovali navzájem o 106, zhusta si nominovali odpovědi, zakládání vícero nicků nebylo výjimečným jevem. A za poměrně krátkou dobu ses koupal ve zlatě. Já to tedy nepamatuji a ponechává mě to v klidu. Ale sám vidíš, o co je to teď složitější a kolik ptákovin jsi musel v poslední době vyplodit, aby ses pouze vystříbřil :)

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne, nevěří. A nevěří právem. Mnozí uživatelé si zde právě za tím účelem založili několik nicků.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to nesmysl, nemělo by to už vůbec žádný význam. Opravdu si myslíš, že by se místní uživatelé nepalcovali i za úplné blbosti?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ty s těmi nesmysly asi skončit nehodláš. Nejen že tu otravuješ svými osobními výlevy, ale ještě bys to chtěl sám pochválit. To už hlava nebere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

https://i.kym-cdn.com/entri­es/icons/face­book/000/030/3­29/cover1.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vojta24

Ve „srandokapsu“ 9GAG vyšla velmi názorná ilustrace,
jak bys vypadal, kdybys sám sobe lajkoval své dotazy https://9gag.com/gag/a­jAng8x – poznáváš se ?

před 1378 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek