klumprt

Proč nemůžu nahlásit otázku partnera?

Navzdory tomu, že jeho otázka je mimořádně obtěžující…

Nejlepší odpověď
gecco

Protože partner si její položení a umístění zaplatil…
:-O

Další odpovědi
postcd

protože to není normální otázka, ale placená otázka
asi ji sem dal admin, těžko ji může někdo jiný odstranit byť může být dost obtěžující

anonym

Protože jsi pouze bronzový!

gecco, proč mám svojí registrací sponzorovat někoho jiného! Já, osobně, z toho nemám nic, jen mě to otravuje.

Odpovědi.cz

Otázka partnera je placenou reklamou, tudíž ji není možné nahlásit. Narozdíl od klasických reklamních bannerů nám tato forma přijde zajímavá. Máte možnost se k tématu vyjádřit či diskutovat. Pokud je pro vás obtěžující, nemusíte reagovat.

Děkujeme za pochopení.

anonym

Protože kdo má prachy,může porušovat všechno.
Jen,aby to nebyl Arkan a jeho mraky profilů pod jiným nickem!

klumprt

Barbakan

A jak prosímtě funguje sponzoring skrz registraci zdarma? Co z tebe mají oni? Já bych to viděl tak, že spíš partner cáluje adminovi za to, že ty koukáš na jeho hloupé otázky. K čemuž tě nikdo nenutí a činíš tak zcela dobrovolně.

anonym

Klumprt, kdyby nebylo mne a všech dalších registrovaných, k čemu by tedy byla vnucena reklama?

klumprt

A proč by někdo provozoval uživatelsky zdarma nějaký internetový sociální projekt, kdyby na tom nechtěl vydělat aspoň reklamou? Nezaplatili jsme zde ani korunu, čili nemůžeme silou svých vynaložených peněz požadovat jakékoli změny v chodu tohoto serveru. Můžeme pouze apelovat na zdravý rozum provozovatele, zvyknout si na všechny změny, nebo sem prostě nechodit.

gecco

Já už poněkud zvažuju, že „sem prostě chodit“ nebudu…
Reklamy všude okolo – mi ´nevaděj´, nepoužívám žádnou blokaci reklamy, semotamo i na nějakou kliknu – chápu, že za možnost se tu bavit bych měl něčím zaplatit…
Ale takto ´blbě´ vložená otázka mi zabírá cca 12 % (11–15) displaye na výšku (zasr… 16:9) na 15,6" notesu – a to už mi přijde jako obtěžující…
___
Ne – aby to někdo nepochopil špatně – nestěžuju si…
Ale až se dožeru…
😉

anonym

Tý první větě bych rád věřil.

klumprt

Ale dyť já vim. Jenom reju, ale psst, ať se to admin nedozví 🙂

anonym

Myslel jsem,tu větu od Geccona.

Odpovědi.cz

Už se dozvěděl 😉