Kristy6

Proč nemůžu mít kartáčovou hlavu Oral-B 3DWhite když mám rovnátka?

Zajímalo by mě,proč nemůžu mít kartáčovou hlavu Oral-B 3DWhite když mám rovnátka.Dneska jsem si koupila Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B Vitality 3D White a dočetla jsem se,že není vhodné,používát tu kartačovou hlavu Oral-B 3DWhite.V návodu jsou napsané 3 ty hlavy,ale jenom u této to je napsané napsané.Co by se popřípadě mohlo stát,kdybych to používala?

Odpovědi
jjj123456789

Může ti to poškodit rovnátka.