DeninaStrak

Proč nemůžou být vlasy umyté 24 hodin před barvením?

Barvení vlasů

Odpovědi
iceT

Protože použití šamponu a následně kondicionéru odmastí vlasy a pokožku hlavy a barva může jednoduše hůř chytnout, na každé krabičce barvy na vlasy jsou instrukce a těch dobré se držet. Vzpomínám si na jednu barvu, tam byly instrukce vlasy umýt a barvu nanášet na vlhké vlasy, ale nevím už, co to bylo za barvu.
https://www.te­tadrogerie.cz/clan­ky/krasa/vlasy/tri­ky-aby-barva-na-vlasech-co-nejdele-vydrzela