vrbenska

Proč nemohu k domácí bezdrátové síti připojit třetí počítač?

dobrý den , máme doma dva pc s windows 7 , které se k naší wifi připojí bez problému , nyní se chci doma připojit k internetu na třetím pc s windows XP ,počítač nemá wifi,ale je vložena externí wifi , síť počítač vyhledá,po snaze se připojit nenabídne možnost zadat heslo a rovnou napíše,že se připojení nezdařilo,tato síť již nemusí být v dosahu,obnovte seznam síti a zkuste znovu.Zkusila jsem se připojit přes telefon a to jde,vzhledem k tomu že tomu nerozumím ,tak mi nepomůže ,odpověď podívej se na firewall atd , potřebuji postup co kde najít,pokud bude mít někdo trpělivost děkuji , zkusila jsem dle nápovědy vypnout bránu firewall a bylo to stejné,dokonce jsem i zjistila ,že na počítači ,který vše doma nastavoval není připojení omezeno IP adresami počítačů tak ještě jednou děkuji

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

navrhoval bych zkusit změnit druh zabezpečení, nebo pro začátek úplně vypnout zabezpečení wifi a pak zkusit třetí počítač připojit
Doplňuji:
problém může být v externí síťové kartě, která taky nemusí zvládat normu, na které router vysílá (tedy ověřit, v jakém režimu pracuje router -b/g/n)