Avatar uživatele
vrbenska

Proč nemohu k domácí bezdrátové síti připojit třetí počítač?

dobrý den , máme doma dva pc s windows 7 , které se k naší wifi připojí bez problému , nyní se chci doma připojit k internetu na třetím pc s windows XP ,počítač nemá wifi,ale je vložena externí wifi , síť počítač vyhledá,po snaze se připojit nenabídne možnost zadat heslo a rovnou napíše,že se připojení nezdařilo,tato síť již nemusí být v dosahu,obnovte seznam síti a zkuste znovu.Zkusila jsem se připojit přes telefon a to jde,vzhledem k tomu že tomu nerozumím ,tak mi nepomůže ,odpověď podívej se na firewall atd , potřebuji postup co kde najít,pokud bude mít někdo trpělivost děkuji , zkusila jsem dle nápovědy vypnout bránu firewall a bylo to stejné,dokonce jsem i zjistila ,že na počítači ,který vše doma nastavoval není připojení omezeno IP adresami počítačů tak ještě jednou děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3831 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

navrhoval bych zkusit změnit druh zabezpečení, nebo pro začátek úplně vypnout zabezpečení wifi a pak zkusit třetí počítač připojit
Doplňuji:
problém může být v externí síťové kartě, která taky nemusí zvládat normu, na které router vysílá (tedy ověřit, v jakém režimu pracuje router -b/g/n)

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek