Proč nemilovaná vláda naší milované vlasti…

…diktuje ceny cigaret,ale nediktuje cenu, například ,vepřového bůčku?!Jak je možné,že po celé zemi je cena cigaret jednotná,ale u léků je cena značně rozlišná?
Doplňuji:
Mosoji,a není to samé? Vždyť s té daně se dělá cena cigaret?!

Nejlepší odpověď
www

Naše vláda myslí na prdele své a svých blízkých. Ne na tvoji, moji natož celé vlasti – to ani omylem !
Není to vláda, ale zlatokopové, bohužel ☹
Doplňuji:
Navíc líní, nekompetentní a neschopní, lépe řečeno všehoschopní zlatokopové !

Další odpovědi
mosoj

Pokud se nemýlím, tak vláda nediktuje cenu cigaret ale určuje výši spotřební daně.
Na vepřové spotřební daň uvalená není.

anonym

Ad Alesh, tvůj odkaz nemá s Unií nic společného, pochází z r. 2000, přičemž členy EU jsme se stali až 1.5.2004 a na implementaci legislativy máme 10 let.
V EU jsou cigarety už dávno výrazně dražší než u nás, zkus se někdy podívat za humna!
Aplikuješ stejně falešné příčiny jako vláda a novináři.

Alesh

Tak zcela nečekaně za to může naše slavná Unie. 😉 Více viz odkaz.

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/ci­garety-budou-za-jednu-cenu-d1x-/ekonomika.as­px?c=A000525231257e­konomika_bac

anonym

Spotřební na vepřové není,ale DPH je!