Avatar uživatele
Slezsky fc

Proč neměl Hitler a Havel neměl děti ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protože osud dopustil, aby se zlo nešířilo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U obou to možná byla zodpovědnost. Hitler pocházel z „příbuzenské plemenitby“ dobře si byl vědom svých odlišností a hlavně …nebyl ženat až do posledních chvil před smrtí. Havel s paní Olgou snad měli nějaké zdravotní potíže a při jejich způsobu života, kdy nikdy nevěděli kdy si pro ně přijdou a odvedou na neurčitou dobu do vězení asi ani nechtěli potomka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Kdysi bylo v jednom dokumentu o Hitlerovi přímo řečeno, že prý neměl děti proto, že se pokládal za génia a u geniálních lidí (podle něho!!) hrozilo, že by mohl mít postiženého potomka. A „dementy“ – jak on říkal – naprosto nenáviděl.
U Havla nevím, myslím ale – když si vzpomenu na jeho umíněnost a sebestřednost, že život s ním Olze zlobivé dítě dostatečně nahradil…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Protože neměli čas!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Obávám se, že Hitler děti měl (trochu se mi to míchá s Geblsem ten měl určitě, společně s manželkou je ke konci války otrávili).
Havel – tam byl problém – co se říkalo – u Olgy nemohla mít děti. Jestli to byly důsledky jejího věznění si moc nepamatuji. A potom už nestihl. Přeci jenom – oba si prošli vězením, a bolševik se svým konkurentům se moc láskyplně nechoval.
Doplňuji:
Mám pocit, že Eva Braunová s Hitlerem měla děti, krátce před smrtí se vzali, děti stejně jako Gebls otrávili. Nicméně se mi do toho míchá i Hitlerův pes.
Nicméně – děti za své rodiče nemohou, takže poznámka dobře pro lidstvo asi není to pravé.
Nicméně právě proto, že se obávali, že se lidi budou mstít na dětech, tak je Gebls s manželkou otrávil.
Bylo by dobré se dívat na něj v historické souvislosti proč Hitler dostal takovou moc a kdo mu umožnil aby tu moc ještě posílil. Své na tom mají všichni pozdější spojenci. Ale to je historie, pro mnoho rodin stále bolestivá.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stanislav

Co já vím, zeptej se jich 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že v obou případech to bylo pro lidstvo jen dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

u Václava Havla to vystihl Venkovan .
A u Hitlera – bud je nemohl mít – a dobře tak , co asi od magora řekat , že ? Mebo to bylo tím , že byl pedofil ?!
Doplňuji:
Omluva píšu po tmě – čekat a nebo .
Drap a
Nanifak – jste mimo..?

Upravil/a: alenad

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Venkovan má asi pravdu, zrovna včera jsem koukal na dokument na NGC a tam mluvil potomek Hitlera. Aspoň jej taj v tom dokumentu prezentovali.

před 4235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badimira

u havla jsem neco cetla na intertnetu ze mozna mel nemanzelskeho syna s nejakou miladou langrovou ale to byla jen spekulace ona to nepotvrdila otce sveho syna nikdy neuvedla a veskrna rikala ze ten pribeh zna ale pry to neni pravda takze nejspise deti nemel

Avatar uživatele
venkovan

To mohl být někdo od sourozenců – myslím, že měl sestru. Mám to jen z dokumentů co vysílají na satelitech a ne vždy to pečlivě sleduji. Před chvílí jsem koukal na válku v Pacifiku, kde kvůli ješitnosti jednoho generála zbytečně přišlo mnoho spojeneckých vojáků o zdraví a životy. Hlavně, že potom generál mohl vstoupil na osvobozenou půdu Filipín.

před 4235 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví