dominika12

Proč nemam nikomu říkat že je lezba?

říkal sem kamošc eže je lezba ted mam napsat 10 duvod proč to nemam říkat taky my pomozte prosím.Děkuji

Nejlepší odpověď
Pepa25

Protože jsi to myslela jako nadávku a

  1. kámošům se nenadává
  2. nikomu by se nemělo nadávat
  3. asi ani nevíš, co to znamená a nemělo by se plácat o něčem, čemu nerozumíš …
  4. – 10. si určitě doplníš sama …

Další odpovědi
anonym

Nevím kolik ti je let, proto nevím jak to mohou ní zneužít

1. je to k neuvěření, ale na světě je spousta hloupých lidí, který by si z tebe mohli dělat sranduí na tom jak moc hloupé lidi kolem sebe máš, ta ,,sranda" kterou by si z tebe mohli dělat může být buť mírná, nebo mnohem horší, mohlo by tě to dost poškodit, mohla bys z toho mít deprese.

Nazdar Bazar

Viz. Pepa25. Koneckonců to ani neumíš napsat, to je dle mého podstatný důvod.

MK44

  1. Zjisti si, co to slovo znamená, kdy, jak a proč a kdo ho používá.
  2. Představ si, že tím slovem někdo označuje Tebe a to jak, když cítíš, že v oblasti, kam to slovo spadá, se Tě nijak zvlášť nedotýká, tak, když cítíš, že Tě může ranit.
  3. Prober si, jak chceš, aby se ostatní chovali k Tobě. Mezi jakými lidmi chceš žít? Jak chceš, aby Tě oslovovali a jak o Tobě mluvili? Musí to všichni cítit stejně jako Ty nebo to každý může cítit jinak?

Nevíteto?

Nevím jestli tvoji otázku správně chápu.

1. Není možné že jí to nemáš říkat protože lezba není?
Pokud je (i pokud není), napadá mě další důvod.
2. Když to o ní budeš říkat před ostatními, ne každý to bude brát normálně, můžou si z ní dost hnusně utahovat, nebo jí nadávat. Přece jenom se asi pohybuješ mezi lidmi s hodně pubertálním chováním a myšlením a v tomhle věku se odlišnosti moc netolerujou…
Zamysli se jaké následky to na ní může mít v jejím okolí.